preloader

El. parduotuvių kūrimas

Profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė komercija yra viena iš populiarėjančių sričių, kuri padeda pasiekti klientą bet kuriame pasaulio taške nereikalaudama didelių investicijų. Čia nėra darbo valandų, nėra eilių, galite bet kuriuo paros metu nuvykti į internetinę svetainę ir naršyti prekių katalogą, susipažinti su prekių savybėmis, palyginti kainas.

Tačiau norint, kad internetinė parduotuvė būtų populiari ir generuotų konversijas, būtina kompetentinga jos kūrimo strategija.

Galiu įgyvendinti bet kokio sudėtingumo elektroninę parduotuvę, automatizuoti prekių bei likučių atnaujinimą iš tiekėjo ar sandėlio programos, integruoti buhalterinę programą, ar įdiegti kitas funkcijas (programavimas).

element

Elektroninių parduotuvių pagrindiniai kriterijai

Nereikia pamiršti, kad vien tik susikurti elektroninės parduotuvės neužtenka. Reikia su ja nuolatos dirbti, pritaikyti naujiems klientų poreikiams, marketingo strategijoms. Tačiau, jei svetainė neatitiks šiai dienai keliamų reikalavimų, Jūsų svetainė neatneš norimų rezultatų. Kurdamas el. parduotuves, atsižvelgiu į šiuos reikalavimus:

 • Matomumas internete

  Kad svetainę pasiektų lankytojai, reikia didinti jos matomumą internete, generuojant lankytojų srautą Google paieškoje, atlikus profesionalų SEO optimizavimą, leidžiant Facebook Ads ar Google AdWords reklamines kampanijas ir kitais būdais.

 • Patogiai pateiktas turinys

  Aiškiai pateiktas ir informatyvus turinys, lengva navigacija bei adaptyvus dizainas yra pagrindiniai kriterijai Jūsų įvaizdžio formavimui.

 • Adaptyvus dizainas

  Šiais laikais, kai daugiau nei pusė interneto lankytojų naudojasi išmaniuoju telefonu ir plančetiniu kompiuteriu, svetainės dizainas privalo būti tinkamai atvaizduojamas ir prisitaikantis prie kiekvieno įrenginio.

 • Svetainės krovimo greitis

  Krovimosi greitis yra ne mažiau svarbesnis kriterijus. Lėtai veikiančioje svetainėje rikizuojate prarasti potencialų klientą, kuriam truks kantrybė ieškoti informacijos.

 • Atitinkanti teisinius reikalavimus

  Svetainė teisiškai tvarkinga, atitinkanti duomenų apsaugos reklamentą GDPR, bei kitus teisinius reikalavimus.

element

Individualūs sprendimai Jūsų verslui

Siekiu pasiūlyti optimalų sprendimą - sukurti profesionalią interneto svetainę už prieinamą kainą, ir Jūsų verslui tapti matomam internete. Įgyvendindamas interneto svetaines, siekiu įgyvendinti klientų poreikius 100%.
 • Individualus arba šabloninis dizainas
  Atsižvelgdamas į kliento biudžetą, siūlau unikalų, pagal kliento poreikius individualų dizainą, arba šabloninį dizainą, pritaikant kliento veiklos sričiai.
 • Tiekėjo sandėlio integracija
  Esant poreikiui, automatizuotas prekių bei jų likučių atnaujinimas elektroninėje parduotuvėje iš tiekėjo ar Jūsų sandėlio.
 • Pristatymo būdu integracija
  Populiariausių pristatymo būdų integravimas (LP Express paštomatai ir kurjeriai, Omniva paštomatai, ar kiti).
 • Apmokėjimo būdų integravimas
  Automatizuotų apmokėjimo būdų integravimas bankiniu pavedimu ar kreditine kortele (pvz. PaySera, PayPal, Stripe ar kiti).
 • Lengvai valdomas turinys
  Pateikiamos svetainės naudojimosi instrukcijos, apmokau klientą kaip administruoti svetainę, konsultuoju iškilus klausimams.
 • Techninė priežiūra
  Atliktiems darbams suteikiu 6 mėnesių techninę priežiūrą (saugumo atnaujinimai, konsultacijos ir kt.)
element

Procesas

1. Poreikių analizavimas, konsultacija

Preliminarus projekto aptarimas. Išanalizuojami kliento poreikiai bei tikslai, apskaičiuojama tiksli kainai ir terminas.

2. Patvirtinimas

Sutarties parengimas. Aptariama internetinio puslapio specifikacija, techninės užduotys, funkcijos ir dizainas. 

3. Programavimas ir testavimas

Projekto programavimas, sisteminių funkcijų ir modelių integravimas, testavimas.

4. Paleidimas

Internetinės svetainės perkėlimas į kliento serverį. Galutinis detalių derinimas.
Paskelbimas paieškos sistemose.

5. Priežiūra

Internetinės svetainės techninė priežiūra, saugumo atnaujinimai. Kliento konsultacija iškilus klausimams.

Interneto svetainių pavyzdžiai